Tarihçemiz

1992 yılında ticaret ve imalat sanayi hayatına atılan firma sahibi Hüsamettin Demir 2017 yılında ticaret hayatını taçlandırarak 2009 da kurulan Egemen Endüstri Sanayi İmalat Ltd. Şti. 'ni imalata başlatmıştır. Egemen Endüstri Sanayi İmalat Ltd. Şti. olarak firmamız hizmetlerine kuruluştaki ilke ve prensiplerini daha da geliştirip genişleterek devam etmiş ve bugünlere başarı ile gelmiş bulunmaktadır.
Profesyonel hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet verme kararlılığı daima firmamıza referans olmuş ve bu anlayıştan asla taviz verilmemiştir. Neticesinde de bugün firmamız güvenilir ve konusunda saygın bir firma olma huviyetine kavuşmuştur.
Yurt İçi ve yurt dışında konularında söz sahibi firmalarla işbirliği yapan firmamız, yüksek kaliteli sanayi ürünlerini ve bu ürünlerin yeniliklerini anında siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


E-Bülten
Zincir Kulak Çeşitleri
 
Kulaklı Zincirler
Üniversal Torna Tezgahı Ürünlerimiz Tektaraf‘tan Makaralı Zincir Kulaklı Zincirler (Standart) Konveyör Zincirleri Kulaklı Kazıyıcı Kulaklı Zincirler Konveyör Zincirleri Düz Makaralı Lastikli Zincir Üzeri Kaplı Zincir Kulak Çeşitleri
Konveyör Zinciri
YukariCik